על החברה

ביקורופא - החברה הפרטית המובילה בישראל לשירותי רפואה ראשונית ודחופה

חברת ביקורופא – שירותי רפואה ראשונית דחופה לכלל האוכלוסייה

חברת ביקורופא בע”מ היא חברה פרטית שהוקמה בשנת 1993 ומעניקה זה כ-18 שנים שירותי רפואה ראשונית דחופה לכלל אוכלוסיית המדינה במרכז ובפריפריה, מנהריה ועד אילת.

ביקורופא מפעילה 30 מרפאות בפריסה ארצית, מעניקה שירותי רופא עד הבית , ומספקת שירותי רפואה הן למגזר המוסדי, לרבות קופות החולים, חברות הביטוח וצה”ל, והן למגזר הפרטי, כולל חברות וארגונים גדולים.

ביקורופא מעסיקה כ-600 עובדים, מתוכם כ-350 רופאים.

היו"ר מר מורט מנדל

החברה נמצאת בבעלות חברת האחזקות IEL, שהיו”ר שלה הוא מר מורט מנדל, המשמש כיום כיו”ר וכמנכ”ל של Parkwood Corporation ויו”ר קרן מנדל. במהלך השנים הוענקו למנדל פרסים רבים על פעילותו ותרומתו לחברה, ובהם: אזרחות כבוד מטעם העיר קליוולנד, איש העסקים של השנה, פרס הנשיא (רונלד רייגן) ליזמים בסקטור הפרטי וכן תוארי כבוד מהאוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, New York University, Gratz College, Hebrew Union College ועוד. 

 

 

ב-1992 הקים מנדל את “מכון מנדל למנהיגות” בירושלים ובנגב מתוך תחושת אחריות חברתית. המכונים עוסקים בפיתוח מנהיגות מקומית והכשרתה. מנדל הקים שורה של מרכזים דומים גם ברחבי העולם. הפילנתרופיה העסקית של מנדל מתמקדת בחידוש מודלים עסקיים לחברות בעלות פוטנציאל והשקעה בהן. בשנת 2003 הקים את קבוצת האחזקות IEL, הרוכשת חברות ישראליות, במטרה למקסם את יכולתן העסקית, תוך יצירת מקומות תעסוקה ותרומה לפעילות בקהילה. IEL מחזיקה בחברות: ביקורופא, פניציה ירוחם, תדביק וצלף.